Święta 2020
Prezenty dla dzieci i rodziców

Pierwszy tydzień grudnia już za nami. Dookoła nas coraz więcej akcentów świątecznych. W ubiegłym tygodniu pokazaliśmy Wam pomysły na prezent pod choinkę dla niej i dla niego. Dziś przychodzimy do Was z częścią drugą, w której dzielimy się z Wami naszymi pomysłami na prezenty dla maluszków i dzieci w wieku przedszkolnym. Wszystkie nasze propozycje to produkty z hiszpańskich firm. A Wy, co kupiliście już dla swoich pociech lub dla znajomych, świeżo upieczonych rodziców?

Dla świeżo upieczonych rodziców i niemowlaków

Prezenty dla rodziców

 1. Ubranko mały mikołaj przyda się do pierwszej świątecznej sesji zdjęciowej dla maluszka. Strój małego mikołaja dostępny w sklepie Zara Home, cena 89,90 zł*.

 2. Śliniaki z motywem świątecznym Zara, cena 45,90 zł*.

 3. Pudełko na pamiątki z przegródkami na najważniejsze, pierwsze skarby dziecka. Mayoral, cena 180,90 zł*

 4. Gryzak palma z naturalnego kauczuku z hiszpańskiej firmy Lanco, dostępny w sklepie Fabryka Wafelków cena 47,00 zł*.

 5. Organizer z przewijakiem przyda się na małe i duże wycieczki rodzinne. Mayoral, cena 103,90 zł*

 6. Poduszka z misiem zabezpiecza dziecko przed zmianą pozycji. Podusia dostępna w sklepie Mayoral, cena 135,90 zł*

 7. Na długie zimowe spacery przyda się każdemu opiekunowi rękawica do wózka. Produkt dostępny w sklepie Mayoral, cena 99,90 zł*

Prezenty dla dzieci w wieku przedszkolnym

Prezenty dla przedszkolaków

 1. Lalka z hiszpańskiej marki Llorens jest bardzo realistyczna i perfekcyjnie wykonana. Skradnie serce każdej małej dziewczynki. Zapakowana w prezentowy karton. Bambole, cena 183,20 zł*.
 2. Kolczyki marki Tous z różowym misiem będą przepięknie wyglądać na każdej Księżniczce. Tous, cena 269,00 zł*.
 3. Krzesełko do karmienia lalek z akcesoriami to produkt o którym marzy każda mała mamusia. Produkt od DeCuevas, dostępny w sklepie Bambole, cena 129,00 zł*
 4. Dwustronne puzzle Barcelona z przepiękną grafiką, sprawią każdemu dziecku wiele radości z układania. Widok Barcelony dniem i nocą to ciekawy projekt hiszpańskiej firmy Londji. Fabryka Wafelków, cena 69,00 zł*.
 5. Wózek dla lalki od hiszpańskiej marki DeCuevas przyda się malutkiej opiekunki. Bambole, cena 246,60 zł*
 6. Zabawkowe stoisko jarmarku bożonarodzeniowego wykonane z naturalnego drewna to prezent który zajmie na długie godziny zabawy małego sprzedawcę. Zara Home, cena 199,00 zł*.
 7. Do rozwijania wyobraźni u najmłodszych polecamy teatrzyk hiszpańskiej firmy Londji. Mamissima, cena 62,00 zł*.
 8. Zastawa stołowa emaliowana ze świątecznym nadrukiem to nasza propozycja prezentu dla małych smakoszy. Zestaw dostępny w Zara Home, cena od 35,00 zł*.

*ceny na dzień 07.12.2020